Personal blog.

“Unë dua, dhe ky është fillimi dhe.

. Unë të dua tani dhe do të të dua përgjithmonë!” “Nuk do ta dëshiroja një tjetër.

🥰.

Deshiroj të shoh me sy e të mos digjem mall për ty, vetëm ta dish se sa të dua s do jetoje as një orë pa mua!.

Citate, fjalë të urta popullore, vargje të shkëputura dhe foto quotes të krijuara eskluzivisht në teksteshqip. . 000 thënie dhe aforizma nga autorë shqiptarë ose të përkthyera në shqip nga shkrimtarë apo personalitete të huaja.

.

Dashuria është ari i vetëm. Disa nga keto poema romantike u postuan ne mediat sociale kete vit. Në çdo hap, në çdo vend, dhe në gjum më bie ndërmend.

Ne dasmen tende do te vij patjeter, por jo si dasmor por si plage e vjeter, Do te ulem e vetmuar ne nje tavoline, dhe per fatin tim do te ngre dolline, Dhe e pa ftuar ne dasmen tende do te vij, e strukur e lodhur si nje zog pa fole do te rri, E me lotet e mi do te pi e do te dehem, Do ta bej per ty e jo se do te defrehe Ne qofte se pa dashuri. sh : Dashuria e përhershme është xhevahir, i cili ka nevojë për kuti të artë.

.

Thënie dashurie (380 thënie) Bie të fle, tek ti mendoj, në ëndrrat e gjumit ty të shikoj, zgjohem në mëngjes ty të imagjinoj, për tërë jetën ty të dashuroj.

. .

-Nese per tan boten ti je nje person, dije se per nje person ti je bota!-Me mire te humbesh jeten per urrejtje, se sa te largosh vdekjen ne pritje. com.

.
000 thënie dhe aforizma nga autorë shqiptarë ose të përkthyera në shqip nga shkrimtarë apo personalitete të huaja.

.

24. Thënie të mençura, barcaleta, poezi dashurie, Durrës, Albania. Marredheniet romantike jane thelbi jetes, ato na bejne te ndihemi ne.

class=" fc-falcon">TheNie DaShuRie. . sh : Dashuria e përhershme është xhevahir, i cili ka nevojë për kuti të artë. Log In. Thënie dashurie (380 thënie) Bie të fle, tek ti mendoj, në ëndrrat e gjumit ty të shikoj, zgjohem në mëngjes ty të imagjinoj, për tërë jetën ty të dashuroj.

com.

-Nese per tan boten ti je nje person, dije se per nje person ti je bota!-Me mire te humbesh jeten per urrejtje, se sa te largosh vdekjen ne pritje. Thenie dashurie.

Mu mjaftoi vetëm një moment që të dashurohesha me ty, por do vazhdoj të të dua përgjithmonë.

Më ëmbël se dashuria nuk ka, por pas saj vjen urrejtja.

.

🥰 Kalo në përmbajtje.

5 like- Te 10 like- Te d 15 like- Te dua Arrini dot ta plotsoni.